« Błąd w raporcie kredy… | Strona domowa | Kredyty konsolidacyjn… »

Jak szybko uzyskać kredyt gotówkowy

Na polskim rynku z roku na rok powstaje coraz więcej banków oraz instytucji poza bankowych, każdy z nich walczy o klient dlatego też ubiegając się o przyznanie kredytu gotówkowego możemy liczyć na wyjątkowe traktowanie, a wszystko za sprawą coraz większej konkurencji, tutaj zobaczysz najciekawsze oferty jakie są dostępne na rynku https://www.17bankow.com/chwilowki.

Banki coraz częściej wychodzą nam na przeciw chcąc spełnić wszystkie nasze oczekiwania i spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Najpopularniejszą i najczęściej wybieraną formą pożyczki jest kredyt gotówkowy, a to za sprawą tego, że może się o niego ubiegać każdy kto posiada stałe dochody. Inną zaletą tego rodzaju kredytu jest szybki czas udzielania decyzji kredytowej i bardzo szybka wypłata wnioskowanych pieniędzy. Na kredyt gotówkowy czeka się zazwyczaj kilkadziesiąt godzin, a czasem nawet kilka minut. Wnioskując o przyznanie kredytu gotówkowego możemy wybrać jedną z kilku dróg. Pierwsza z nich to oczywiście siedziba banku, inna biuro obsługi klienta, bądź też przez Internet. Jeżeli pieniądze są nam potrzebne od zaraz najszybszym sposobem będzie złożenie wniosku przez Internet.

Jak szybko uzyskać kredyt składając wniosek w siedzibie banku

Aby procedura przebiegła szybko i sprawnie do siedziby banku powinniśmy się udać z kompletem dokumentów. Dokumenty jakie będą nam potrzebne to dowód osobisty, a także zaświadczenie o dochodach. W przypadku kiedy zaciągamy kredyt w banku w którym mamy juz konto i wpływają na nie co miesiąc środki nie musimy dostarczać zaświadczenia o wysokości dochodów. A zatem jedyne co nam pozostanie to złożyć wniosek i czekać na podjecie decyzji o przyznaniu nam kredytu, następnie na przelew wnioskowanych pieniędzy. Środków możemy spodziewać się już na drugi dzień, choć jest to uzależnione od zdolności kredytowej oraz weryfikacji w BIK.

Jak szybko otrzymać kredyt gotówkowy składając wniosek przez Internet

Najszybszym sposobem na uzyskania kredytu jest złożenie wniosku przez Internet. W niektórych bankach pieniądze otrzymamy już w ciągu kilkunastu minut. Oferty kredytowe przez Internet są bardzo korzystne szczególnie dla osób które potrzebują gotówki od reki. Jednak czas na ich otrzymanie nie zależy tylko od dobrej woli banku ale również od bazy dany BIK i sprawdzeniu tego czy w niej figurujemy oraz od dostępności przelewów ekspresowych. Jeżeli faktycznie zależy nam na czasie wniosek powinien być złożony w godzinach pracy danego banku wówczas pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie faktycznie w kilkanaście minut.

Jak szybko otrzymać kredyt gotówkowy przez telefon

Złożenie wniosku o kredyt telefonicznie potrwa nie wiele dłużej niż w przypadku składania go przez Internet. Poza rozmową z konsultantem cała kolejna procedura przebiega analogicznie do procedury składania wniosku online. Wniosek przez telefon możemy złożyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to oczywiście rozmowa z konsultantem, drugi natomiast polega na pozostawieniu swoich danych w formularzu kontaktowym, a następnie pracownik banku do nas oddzwoni i przeprowadzi dalszą procedurę.