Budżet domowy, jakie są najczęściej popełniane błędy.

31 01 17 - 12:00

W jaki sposób można się nauczyć zarządzania domowym budżetem? Wszystko to może wychodzić w praktyce. W wielu przypadkach jest to uzależnione od tego, aby tak właściwie utrzymać rękę nad własnymi finansami. W wielu przypadkach Polska może nie posiadać zbyt dobrej edukacji w tym zakresie. Elementarne błędy są w stanie wpłynąć na to jak pod koniec miesiąca może tak właściwie przedstawiać się sytuacja finansowa. Istnieją specjalne wskazówki, które tak naprawdę mogą pomóc do prowadzenia budżetu. Należy zrezygnować z popełniania najczęstszych błędów.

 
Read More

Zabezpieczenia zwrotu kredytu

27 10 16 - 14:55

Każdy kredyt gotówkowy udzielany przez bank musi być przez niego odpowiednio zabezpieczony, gdyż nie jest powiedziane, że kredytobiorca będzie chętnie spłacał kredyt w wyznaczonym terminie, a czasami jego kwoty są przecież bardzo wysokie. Bankier musi się więc zająć zabezpieczeniem kredytu od strony prawnej, tak aby mieć całkowitą pewność, że wszystkie pieniądze pożyczone kredytobiorcy zostaną zwrócone bankowi wraz z należnymi odsetkami, wynikającymi z podpisanej umowy.

 
Read More

Bezpieczne inwestycje

06 09 16 - 13:11

Nie ma pieniędzy bez ryzyka. Powodzenie jest stosunkowo znane w środowisku inwestycyjnym. Czy można prowadzić bezpieczne inwestycje, a jednocześnie na nich zarobić? Oczywiście tak, ale należy koniecznie wykorzystać zasadę dywersyfikacji i rozpocząć poszukiwanie ciekawych instrumentów. W artykule poznasz potencjał bezpiecznych i bardziej ryzykownych miejsc na lokowanie indywidualnych funduszy.

 
Read More